HAKKIMIZDA

ANASAYFA - HAKKIMIZDA

ANASAYFA / HAKKIMIZDA

CEMER GRUP - KİLOMETRE TAŞLARI

.

2021

Cemer ailesi olarak, yola çıktığımızdan itibaren "Dünya büyük bir pazar" mantığı ile ilerledik. Yaptığımız işi tasarım ve inovasyonla birleştirerek, gelişmiş pazarların ülkesel olarak ciddi tedarikçisi olacağımızı hedefledik. Bu sayede İKMİB tarafından kendi kategorimizde  ihracat performansımızdan dolayı ödüllendirildik.

2021

Cemer olarak 5 kıtada yüzlerce üyesi bulunan, 64 yıllık tarihe sahip olan ve daha önce Uluslararası Endüstriyel Tasarım Toplulukları Konseyi (lcsid) olarak bilinen Dünya Tasarım Örgütü (WDO) ™ bir parçası olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

2020

Farkındalık oluşturmak adına, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Cemer Düşten Gerçeğe Tasarım Yarışmamızın NEFES ALAN/ALDIRAN YAŞAM ALANLARI konsepti ile günümüz alanlarını geleceğe taşımaya davet ediyoruz.

2018

Sektörün en prestijli ödüllerin biri olan Plant Ödüllerinden Peyzaj Donatıları Yapısal Elemanları Kategorisinde Öncülük Ödülü ve İhracat Ödülerine layık görüldük.

2017

Reddot ödüllü Deltoik Tırmanma modülümüz ile dünyaca ödüllü tasarımların yarıştığı German Design Award 2017'de bir ödül daha kazanarak başarımıza başarı kattık.

2017

İlk özel ürünümüz “DOME” sahaya indirdik ve İspanya’da kurulumu gerçekleştirildik.

2016

Türkiye’de bir ilke imza atarak 2016 yılının son günlerinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı Türkiye’nin İlk Özel Endüstriyel Tasarım Merkezi’ni kuran firması olduk.

2015

İhracata yön veren firmaların ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları” töreninde “Kreatif Ürün” kategorisinde ödül aldık.

2014

Farkındalık oluşturmak adına, “Düşten Gerçeğe” sloganı ile, “Cemer Düşten Gerçeğe” Tasarım Yarışması’nın ilkini düzenledik.

2014

2014 yılında 53 ülkeden 4815 proje arasından sıyrılarak Reddot Uluslararası Tasarım Yarışması’nda “Deltoik Tırmanma” oyun elemanı ile tasarım ödülü alarak yine Türkiye’de bir ilke imza attık ve sektöre ilk uluslararası ödülü biz getirdik.

2013

Cemer Kent Ekipmanları olarak 2013 yılında İzmir ilinde “En Fazla Faydalı Model Başvurusu Yapan Firma” olma başarısını göstererek Türk Patent Enstitüsü tarafından plaket ile ödüllendirildik.

2012

Kendi bünyemizde Dünya Standartlarını karşılayan kalitede ip üretiminde başlandık ve  dünyanın sayılı firmaları arasında yer aldık.

2000

Toplam 35.000 m² alanda 250 çalışan ile üretim yaparak , Asya, Orta Doğu ve Balkanlar’ın rotasyon kalıplama ile oyun ekipmanları üreten en büyük fabrikası sahip olduk.

1994

Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak 1994 yılında 500 m²' lik fabrika alanı ile kent ekipmanları ve donatı malzemeleri sektöründe faaliyetimize başladık.

Hesap Verebilirlik

Bize 7/24 ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Misyonumuz

Sahip olduğu nitelikli insan gücü ve geniş ürün yelpazesiyle, güvenlikten ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla, müşteri odaklılık prensibini benimseyerek tüketici beklentilerinin en üst düzeyde tatminini gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Eğlenceli ve sağlıklı bir kent yaşamı için, beklentilerin üzerinde yaratıcı ürünler sunarak, sektöründe farklılıklar yaratıp ulusal ve uluslararası arenada kalıcı üstünlükler sağlamak.

TEMİZ ENERJİ

Cemer Kent Ekipmanları San. Tic. A.Ş. çocuklar için oyun parkları üretirken gereken enerjiyi güneşten sağlayacak panel sistemi kurarak, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakılmasına katkıda bulunuyor.  

Bu amaçla faaliyete geçirilen çatı üstü ges sistemi ile üretimde kullanılan enerjinin yarıdan fazlası karşılanıyor. Yapılacak ilave yatırımlarla enerjinin tamamının güneşten elde edilmesi planlanıyor.

TANITIM VİDEOMUZU
HEMEN İZLEYİN

SORUN MU VAR?

SIKÇA SORULAN SORULAR

Alanın durumuna göre zemin düzenlenmeleri yapıldıktan sonra, ürünler sahaya sevk edilir. Montaj ekibi ürünleri sahada karşılar ve ürünleri montajı tamamlanır.  

Ürünlerin garanti süreleri ürün gruplarına ve malzemelerine göre 5 yıl, 10 yıl, 20 yıl veya 25 yıl olarak değişiklik göstermektedir.

Ürünlerimiz ilgili TS EN ve TUV EN standartlarına göre model bazlı olarak belgelendirilmiştir.

Çocuk sağlığına değer veren, uluslararası standartlara uygun ve belgeli üretim yapan tecrübeli bir firma ile çalışmak çocuklar ve güvenlikleri için en doğru seçim olacaktır.

 

 

Satın alınan her ürünün siparişi verildikten sonra 4-6 hafta olarak üretim ve teslimatı değişlik göstermektedir.

HEMEN BİZE ULAŞIN

AKLINIZDA SORULAR MI VAR?